Jak nakupovat boty po internetu .

7. january 2012 at 10:12 | Allison Harvard. |  My Tips.
Takže je tu konečně článek očekáváný od samého začátku týdne . Jak napoupovat boty po internetu? sama osobně tohle neupřednostňuju,vlastně se i já sama bojím,co kdybych si vzala jinou velikost,co kdyby mi to tedy nesedělo,bota vypadala hůř než jaký jsem viděla obrázek na internetu a co kdyby byly nepohodlné? Zkusím se tedy s vámi rozdělit o pár mých rad a upozornění .

Takže,nejdříve co se týče stránek,kde boty nakupovat . Nikdy jsem neprefovala eBay . To tedy můžu říct,že se tam bojím koupit cokoliv . :D Protože se vlastně platí ta položka,co tam chcete koupit předem . vždycky si tedy vybírám stránku jak je to už oblečení,nebo kosmetika,abych za ní zaplatila v poště ,i když to stojí víc než převod,zase máte jistotu,že se vám to doručí .
Pokud chcete koupit boty odjinud jinud než z české republiky,tak se podívejte na TUTO tabulku .
Myslím,že se vám bude hodit,.protože né všude se používají velikosti pro označení bot ty samé,jako u nás . Pokud máte nerozhodné velisti jako já a v různých obchodech můžete mít třeba nohu 39 nebo 41,tak si přečtěte TENHLE článek . Ten by vám měl pomoct k upřesnění vaší velikosti . Navíc u každého modelu boty by tam měli mít napsaný přesně výšku,šířku a další rozměry té dané boty . Co se týče nakupování podpadků,vždycky si ověřte danou výšku toho podpadku,abyste si potom omylem nekoupily vysoké jehly,jako moje kamarádka . :D :)
Pokud se bojíte o to,aby vám bota byla pohodlná,vybírejte si takové boty,které mají podobný tvar jako ty vaše a netlačí vás . Myslím,že by vám to mohlo pomoct .
A pokud se chcete přesvědčit o tom,jak bota vypadá,dejte do vyhledávače na youtube značku,od které boty chcete koupit a podívejte se na pár videí,která o nich některé holky na youtube natočily . Vždycky jsem se tak přesvědčila,že bota nevypadá tak hrozně nebo že vypadá úplně stejně na obrázku,věřte nebo ne,ale vždycky se mi tam našly hoky,které dělaly něco jako ,,Haul" na jejich boty .

Co se týče na nakupování bot v česku,tak to jsem zatím nidky nezažila . :D Já jsem teda kupovala zatím ze zahraničí a vypadají ještě pořád stále dobře . :D Ale myslím si,že můžete u nás uplatnit tyto údaje,co sem napsala o zahraničním nakupování .
Ze začátku jsem sama psala,že se nakupování bot internetu bojím,ale věřte nebo ne,mě to nidky nedá . :D Protože vždycky chci mít něco jiného než ostatní,to zaprvé a za druhé podobné boty tady neseženu .

Snad jsem vám aspoň trošku pomhola děcka . Poslední rada nakonec je : nakupujte boty přes známější stránky a podívejte se také na revize od ostatních lidí,kteří si tam také něco koupili . :)
Mějte se fanfárově,ještě dneska určitě nějaký ten článek přidám . ;D
With love ..
 

1 person judged this article.

Comments

1 @NAYERPLANET @NAYERPLANET | Web | 7. january 2012 at 11:37 | React

ukazuje 305 ;)

2 Weroniccca Weroniccca | Web | 7. january 2012 at 11:47 | React

Ano já,takový narychlo splácaný dess...ale už pracuju na novým :D
Tak děkuji za pochvalu *_* Ale už sou od toho věčnýho barvení a odbarvování pěkně zničený.. :D

3 Selenka Selenka | Web | 7. january 2012 at 12:26 | React
4 Vicky Vicky | Web | 7. january 2012 at 12:44 | React

Přesně :D já si na ně taky kreslim kraviny :D a kámošky si tam vždycky píšou a choděj ke všem a: podepiš mi botu! :D
Přesněě :D muhehehe :D
Jo? :D tak to jsem ráda :D ale je uplně stupidní :D jenže nic jinýho mě nenapadlo :D ale tk co :D
No asi bude ta dvojka z cvičení z matiky..že já se na ot hlásila..prostě příklady co se počítaj na gymplu, těžký jak svině :D a ta učitelka nedává jedničky :D kdybych šla na češtinu tak to stačí odsedět a mam samý :X
Jsem v devítce :) co ty?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama