I'm Happy Man .

14. january 2012 at 18:58 | Allison Harvard. |  Dear Diary.
(Hot Mess od Natalie Kills ... má vždy oblíbená a hraná písnička)
Mám se přímo úžasně! ' Ne,není to prostě ironie,opravdu teď mám v řadě opravdu úžasné dny s přáteli,za které jsem moooc,moc vděčná . Já miluju své přátelé!
Dobře,vím,že jsem se od středy neozvala,to brzy napravím . Ve čtvrtek jsem měla dost spočátku depresivní den. Byly dvě zkoušení a dva testy . Zkoušení z biologie a chemie,testy z němčiny a fyziky ... a máááám ze všech za jedna! :D I když se přiznám,na biologii jsem se vůbec neučila a poděkovat můžu jen svý úžasný paměti . Navíc jsem zbytek dne strávila menším oslavováním .
Pátek . Jooo páteček.' Nechápu,proč všichni lidi,že je pátek třináctýho .. bože byl to jeden z mých úžasnejch dnů! Škola byla pohodová,ale to poní? Sakra,jak říkám,já svý přátele miluju! :D Dodám sem potom ještě fotky,které jsme v ten pátek pořídily.^^ Jo my jsme kouzelná čtyřka,i když tam byly ještě další bezva holky. ;)
A dnešek? opět s mou neoblíbenější trojkou! :D Tentokrát jsme se šli kouknout na hadry,protože mi táta řekl,že si mám něco vybrat,na konec jsem se rozhodla,že si koupím zimní budnu z Abbey dawn,ano z avrilininý kolekce! záviďte! :DD Taky jsme se stavily v mekáči,pokecaly .. pohoda'))
Potom jsem si zkoukla HIMYM a teď jsem píšu . Jo,brzy se můžete těšit na premiéru OOTD,jo bude to brzo,opravdu! :DD Taky tedy musím udělat něco z designem a psát opět články,jsem pozadu! ;D
with love ..
 

1 person judged this article.

Comments

1 Denise. Denise. | Web | 14. january 2012 at 19:27 | React

Jsem ráda,že máš takové přátele!;))

* Na blogu je Vyhodnocení 1.kola VGS!;))..

2 Lesee. Lesee. | Web | 15. january 2012 at 8:56 | React

To je super. :) Jinak co se týče tý Avril, tak od ní nic nemám, to ti závidím. :) Mně se hrozně líbí tričko " What the hell " . :) Avril mám hodně ráda, no. :D Poslouchám jí 6 let a to mi nikdo nevezme.. ÁÁ. :D Akorát mám radši tu její starší image. :) Jakou zpěvačku máš ráda ty ?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama