Converse All Star

7. january 2012 at 18:49 | Allison Harvard. |  Shops.♥
Converse jsou asi nejlibovější a nejpopulárnější tenisky vůbec . Už je jen málo lidí,kteří converse nemají . ;D Možná se zdají jako obyčejný kecky,za který si řeknou asi 10x víc než normálně,ale pokud mi vydržely ,tak zas tak hrozné být nemohou . :D Sama mám doma čtyři páry normálních kecek a jeden pár na zimu (dají se sehnat v HUMANICU,psala jsem na ně článek,jsou to ty první.) .
Mám růžové,šedé,fialové a červené . A jsem s nimi i celkem spokojená . Vůbec mám ráda ten znak a také na patě nápis Allstar . Také jsem přemýšlela,že jsi vytvořím svůj vlastní desing bot converse . Ano,to je to,co na converse žeru,můžete si tam navrhnout vlastní kecky . *.*
Tak a teď k třem top botám . ;) První jsou tedy ty,jaké bych chtěla mít a co jsem si vytvořila . :OO není to vidět,ale jazyk má být vrozovaný dortíčky . ^^ Ale no co,počkám si na vysvědčení . ;D Druhé jsou takové .. modré . :DD Ale ne,chtěla bych mít i nějaké ty modré a tahle barva vypadá moc hezky,miluju námořnickou modrou! A ty poslední jsou takové meruňkové . Taková sladká barva. :D Jsou až k nakousnutí . :D :)
Jaké máte conversky vy? nebo jestli je nemáte,chtěli byste je mít? :))
with love ..
 

1 person judged this article.

Comments

1 Vicky Vicky | Web | 7. january 2012 at 19:20 | React

Conversky taky miluju :D mám doma sice jen jedny :D protože mamka mi odmítla koupit "stejný" boty :D mám červený :) ..
Jednou sem ve městě viděla bílý a byly na nich nohy :D jakože lidský chodidlo :D byly uplně ňůůů :D ale samozřejmě-neměly mojí velikost :D

2 Catherine Kollins Catherine Kollins | Web | 8. january 2012 at 10:30 | React

Ja mám tiež veľmi rada conversky :) Mám 3 páry, a jeden z nich je už 3 roky starý! :D Čiže vydržia vážne dlho :) Mám biele, tmavomodré a nízke pastelovo-žlté :) O tých converskách na zimu som ešte nepočula, určite ich pozriem :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama