January 2012

Beautiful Days .

14. january 2012 at 20:04 | Allison Harvard. |  Myself,which Google never Find.
Krásné a dokonalé dny . Někdo si představí celý den nakupování,nebo den se svým vysněným princem anebo vůbec pohodoý den jak ve škole,nebo za školou .
Každej to má jiný . Někdo má i dokonce více špatných dnů než těch dobrých . řív jsem měla taky takovou svou éru těch hnusnejch dnů . Kdy jsem byla nešťastná,hádavá a dokonce jsem i brečela .
Nevím jak se mi to povedlo,ale udělala jsem takovou tlustou čáru a naučila se konečně přemýšlet o tom,jak problémům předcházet,jak je řešit a jak vycházet s lidmi . Také jsem se naučila,že když budu více trávit čas s lidmi,které mám ráda,budou mít přesně tyhle dny třešničku . Poprvé mohu říct : ,,Sakra,no víte co,sněte si dál,já mám ten život,kterej sem chtěla a mě se líbí,nechci ho vyměnit."
Mám svého prince,mám své kamarády,mám clastně to co chci . Já vím,že jsem psala,že bych chtěla pryč od těch falešnejch lidí,ale zase jsem si uvědomila,že to také tady zastak špatné není . Jen se to chce prostě podívat jiným směrem,aby člověk pochopil .
Také bych chtěla říct něco všem holkám . Nehroťte situaci,ve které se ocitáte . Zbytečně jí děláte horší,než je . Mě stačilo si jen všechno to,s čím jsem měla problém si to vyřešita jsem spokojená .
with love ..

I'm Happy Man .

14. january 2012 at 18:58 | Allison Harvard. |  Dear Diary.
(Hot Mess od Natalie Kills ... má vždy oblíbená a hraná písnička)
Mám se přímo úžasně! ' Ne,není to prostě ironie,opravdu teď mám v řadě opravdu úžasné dny s přáteli,za které jsem moooc,moc vděčná . Já miluju své přátelé!
Dobře,vím,že jsem se od středy neozvala,to brzy napravím . Ve čtvrtek jsem měla dost spočátku depresivní den. Byly dvě zkoušení a dva testy . Zkoušení z biologie a chemie,testy z němčiny a fyziky ... a máááám ze všech za jedna! :D I když se přiznám,na biologii jsem se vůbec neučila a poděkovat můžu jen svý úžasný paměti . Navíc jsem zbytek dne strávila menším oslavováním .
Pátek . Jooo páteček.' Nechápu,proč všichni lidi,že je pátek třináctýho .. bože byl to jeden z mých úžasnejch dnů! Škola byla pohodová,ale to poní? Sakra,jak říkám,já svý přátele miluju! :D Dodám sem potom ještě fotky,které jsme v ten pátek pořídily.^^ Jo my jsme kouzelná čtyřka,i když tam byly ještě další bezva holky. ;)
A dnešek? opět s mou neoblíbenější trojkou! :D Tentokrát jsme se šli kouknout na hadry,protože mi táta řekl,že si mám něco vybrat,na konec jsem se rozhodla,že si koupím zimní budnu z Abbey dawn,ano z avrilininý kolekce! záviďte! :DD Taky jsme se stavily v mekáči,pokecaly .. pohoda'))
Potom jsem si zkoukla HIMYM a teď jsem píšu . Jo,brzy se můžete těšit na premiéru OOTD,jo bude to brzo,opravdu! :DD Taky tedy musím udělat něco z designem a psát opět články,jsem pozadu! ;D
with love ..

I'm rolling the dice .

11. january 2012 at 17:42 | Allison Harvard. |  Dear Diary.
Je středa . Jedna hnusná středa . Jsem unavená a ještě mě čeká hromada učení - ještě jsem nebyla zkoušená z chemie,musím přepsat celý sešit na matiku a píše se velkej test z němčiny . Jo a ještě jeden z fyziky . Krása . :D
Chci sakra být někde jinde - New York,Paříž,Mallorca .. nejlíp LA na mé vysněné škole! Bydlet v jednom malém bytečku s krásným výhledem a nechat tady všechny ty falešný lidi,který se jen přetvařujou . Krásný když vidíte,že holka chdí s klukem jenom kvůli tomu,aby si zvedla sv sebevědomí,že vám všichni říkaj,jak vám to sluší,při tom za rohem na ostatní vytáhnou,že vypadáte jak totální socka . Už chci dělat zkoušky na nějakou tu školu,půjdu snad na jednu jazykovku,ze který se potom může jít na zahraniční studium . yeaaah .
Neříkám,že tady je to hnusný a tam je to nádherný,ale chci už prostě poznat někoho jinýho . Chci začít žít jinak a být spokojenější . Chci být veselá pořád a né,jen při desetiminutovym výgebu . Snad mě pochopíte .
Ještě poslední otázka,mám ve svém hledáčku pár střední a potřebuju od vás radu . Mám jít na Ekonomku,gypl,jazykovku nebo na návrhářskou školu?
with love ..

Novýýýýý design nastaven .

10. january 2012 at 19:48 | Allison Harvard. |  Section Site.
No já ti nevim . :DD Nevím,jestli to bylo lepší než ten minulej,ale je zatím dočasnej. :DD Snad se vám líbí. ;)
Každopádně uvažuji o tom,že bych si asi nechala od někoho udělat. :)) Pokud byste někdo někooho znal a nebo byste mi s tím chtěli pomoct,tak bych byla jen ráda. :))
with love ..

Čau,čau . :DD

9. january 2012 at 12:00 | Allison Harvard. |  Photos .
Takže je tedy pondělí . Asi se ptáte,proč nejsem ve škole. :DD No ono je to tím,že když se ve dvě ráno prodíte s tím,že vás příšerně bolí hlava a ráno,když vstanete kolem sedmý vám začne být na zvracení,tak se asi rozhodnete pro to,že by se nemělo radši nikam jít. :D
Fotka byla pořízená dneska,když se mi udělalo líp . Mám tam zase sakra divný voči! O.o :D
Jinak ještě dneska snad něco přidám . Tedy pokusím se . Nic neslibuju . :D Musím ještě totiž udělat projekt a literární deník . :x
Mějte se děcka . :D*
with love ..

Jak si vybrat správné boty .

8. january 2012 at 18:09 | Allison Harvard. |  My Tips.
Máme tu dlaší článek pro ,,Week belong shoes!" a tentokrát je o tom,jak si vybrat správné boty .Vslatně v následujícíh pár odstavcích se dočtete o tom,jaké boty jsou nejlepší pro určité roční období a ještě k tomu přihodím pár mých postřehů a tipů . No co tedy zbývá . Po rozkliknutí se to všechno dočtete . ;D

Mixer shoes

8. january 2012 at 17:45 | Allison Harvard. |  Shops.♥
Mixer je obchod s luxusními botami a samozřejmě ho u nás v čr můžeme najít . Podle mě,má i dobré ceny pohybujícíse okolo 1000 a navíc ,dle mého názoru dělají úžasné podpadky a zimní boty .
Teď k mým třem oblíbeným kouskům . První jsou tyhle takové sandálo-podpadky .. No nevím jak to nazvat . :D Ale líbí se mi to ,,vázání" přes tu nohu . Drué jsou takové drsňácké,černé,dlouhé a s takovým páskem nahoře . Mají také spojený podpatek . Líbí se mi,jelikož jsem už podobné někde viděla ale za trojnásobek .. Navíc si myslím,že by skvěle doplňovaly šatník .. tedy až na pár vyjímek . ;D A poslední boty jsou taky takové ,,tvrdší" :D Ale ne,mám ráda tenhle typ podpadků,ale teda sama osobně bych si je bála vzít v dešti nebo za studenějšího počasí,i když jsou tedy na zimu či na podzim ..
to je nyní všechno . with love ..

How to : Sneaker Nails .

8. january 2012 at 17:17 | Allison Harvard. |  My Tips.
Tak jo,rozhodla jsem se také tenhle týden trošku víc oživit než jen pohými normálními články . Viděla jsem podobný nehty na weheartit ,ale trošku jsem si to udělala po svém a sama nalakovala. :D Teda můžu vám říct,že na borázku se to zdá jednoduchý,ale když se patláte s tím lakem .. :D No nevím,každopádně tedy začnem! :D
Jako první jsem si udělala podklad . Je to ta modrá . Můžete ale zvolit i jiné,ale zvolte takové výraznější a nebojte se těch barev,pak to bude vypadat dobře . ;) Potom jsem tedy nabarvila tou bílou špičky bot a tužkou (kterou už nepoužívám) jsem dodělala tkaničky . Ovšem můžete použít neco jiného,třeba i špejli . Potom jsem už vzala černou a dodělala otvory tkaniček a ten černý jako pás . :D
Možná to na obrázku nevypadá zas tak špatně,ale musela jsem to hned sundat,nelíbilo se mi to. xD
To je nyní vše,klidně napiště svůj názor do komentářů .
with love ..

Converse All Star

7. january 2012 at 18:49 | Allison Harvard. |  Shops.♥
Converse jsou asi nejlibovější a nejpopulárnější tenisky vůbec . Už je jen málo lidí,kteří converse nemají . ;D Možná se zdají jako obyčejný kecky,za který si řeknou asi 10x víc než normálně,ale pokud mi vydržely ,tak zas tak hrozné být nemohou . :D Sama mám doma čtyři páry normálních kecek a jeden pár na zimu (dají se sehnat v HUMANICU,psala jsem na ně článek,jsou to ty první.) .
Mám růžové,šedé,fialové a červené . A jsem s nimi i celkem spokojená . Vůbec mám ráda ten znak a také na patě nápis Allstar . Také jsem přemýšlela,že jsi vytvořím svůj vlastní desing bot converse . Ano,to je to,co na converse žeru,můžete si tam navrhnout vlastní kecky . *.*
Tak a teď k třem top botám . ;) První jsou tedy ty,jaké bych chtěla mít a co jsem si vytvořila . :OO není to vidět,ale jazyk má být vrozovaný dortíčky . ^^ Ale no co,počkám si na vysvědčení . ;D Druhé jsou takové .. modré . :DD Ale ne,chtěla bych mít i nějaké ty modré a tahle barva vypadá moc hezky,miluju námořnickou modrou! A ty poslední jsou takové meruňkové . Taková sladká barva. :D Jsou až k nakousnutí . :D :)
Jaké máte conversky vy? nebo jestli je nemáte,chtěli byste je mít? :))
with love ..

Christian Louboutin

7. january 2012 at 13:55 | Allison Harvard. |  Shops.♥
Christian Louboutin (nebo také najdete boty TADY) je francouzský designer ,který vytvořil tuto úžasnou značku bot .
Tato značka se už rozšířila po celém světe,i když ne zatím tolik . V USA je třeba 8 obchodů a v číně 3 . Každpádně nebude dlouho a každý tuhle značku brzo pozná . ;) Louboutin má určitě dokonalé boty (s podpadkem i bez ) ,které mají styl a úžasné barvy . Já bych hned od tamtuď půlku brala . :D Akorát je problém to,že jsou hrozně drahé . :/
Teď k mým třem neeeej botám od něj . :D První dva modely jsou takové tenisky s menšími ostny. :D Já miluju tyhle boty! První má zrovna modrou,žlutou a růžovou barvu a ty druhé jsou obyčejně černé . Podle mě mají své vlastní kouzlo a styl . Doufám,že si je budu moct někdy koupit . :'D Ale ne,budu se pro ně modlit . *.*
Poslední jsou podpadky! Připomínají mi léto,dává mi takovou tu představu,jak jdu s nima kolem pláže,sluníčko krásné svítí a každý vyráží ven,aby si ty prázdniny užil . Též bych je brala . ;)
Tak to je nyní všechno . Pár obchodů na boty ještě udělám a jo,budou levnější . :D :)) Každopádně to byl takový pohled,do toho jinačího světa ..
with love ..