MissJessicaHarlow

17. december 2011 at 22:10 | Allison Harvard. |  Dating Days.
Jessica Harlow je velmi zajímavá paní/dáma (dá se li to tak říct), s úžasným vkusem. Dělá návody především na malování .Na jejích videích jsem si oblíbila jednoduchost a zpracování . Její návody nejsou přeplácané,pokud jde teda o náovdy,které se netýkají Halloweenu. :D Také používá jednoduché produkty a já nevím jak vám,ale mě se dobře poslouchá. ;) Navíc je jí i dobře rozumět. ^^ Po rozkliknutí jsou na ředě má tři nejoblíbenější a podle mě nejpovedenější videa .

Číslo jedna si u mě získal tenhle návod na obličej Lady Gagy v jejím klipu Born This Way,kde měla tvář nakreslenou do podoby kostlivce . Spousta dívek na youtube dělala návod na tenhle obličej a podle mého názoru,ho má Jessica nejjednodušší . Skoukla jsem hodně videí . Většinou se začínalo zesvětlením obličeje,stínama,zužkama .. no bylo toho tolik . :D Tady to vzala spíš jenom tou tužkou a pár maličkostí vzala jinýma věcma .
Číslo 2 dostalo tohle Vánoční video . Líbí se mi,protože je takové jednodušší . K Vánocům nepatří takové třpytivé nalíčení,myslím si,že bohatě stačí něco jednoduššího . Navíc jsem dřív nevěděla,že existuje něco jako papír na pleť. :D Jo,papír který se jí,papír na který se kreslí,ale že by papír mohl nahradit tvářenku . Každopádně to nevypadá zle. ^^
Poslední video je vlastně video,díky které mu jsem na Jessicu narazila .Nedá se říct,že jsem nějakým ohromným fanouškem Lennifer Lopez,ale zalíbilo se mi,jak bylo v tomhle vioklipu namalovaná,tak jsem začala hleda na tenhle ,,Look" videa/návody na Youtube .
• Tak to je nyní všechno! Doufám,že se vám tohle přiblížení/zencenze líbily . Jinak jsem poupravila psaní článků,byla bych ráda,kdybyste napsali do komentářů svůj názor . ^^
Mějte se fanfárově děcka.
With Love ..
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement