How choose perfect Trousers .

26. november 2011 at 9:00 | Allison Harvard. |  My Tips.
Létu už odzvonilo,šortky a částečně sukně už zmizely a nastala vláda kalhot . Mají se nosit džíny? Nebo nějaké světlejší barvy,nebo se má spolehnout na černé kalhoty,které zužují postavu ? Ráda vám dám mých pár typů pro výběr nebo koupi nějakých kalhot .
Na džínách se nedá nic zkazit,myslím si,že vypadají dobře na každých nohou . Raději mám takové syté tmavé barvy,než světlé . Ráda si vybírám trošku otrhané džíny . Pokud nad nimi uvažujete,vyberte si přesně ty,které vám padnout,možná trošku těsnější,protože ony se vytáhnou . Volnější můžou být,pokud sazíte na pohodlí,ale s tou volností by se to nemělo přehnat,potom by to vypadalo jak kalhoty po nějakém klukovi .
Co se týče nějakých normálních barevných kalhot,tak ty si raději nevybírám . Určitě barvy jako sytě červená,tyrkysová nebo žlutá vypadají dobře,ale záleží na typu nohou . Sama jsem přemýšlela nad kalhoty barvy námořnické-modré .
Úplně obyčejné černé kalhoty . Jo,je pravda,že zužují postavu,hodí se ke všema,ale mám jednu výhradu . Když už jsou kalhoty černé,tak nepřidávejte už žádný kousek také této barvy . Maximálně boty . A proč? Nejde se přece na pohřeb sakra . Jednou takhle v Bravu byl o tom článek,na jedné straně barevné oblečení a na druhé černé . Rozdíl byl opravdu vidět,že to zužovalo,ale chodit celý v černym . Ne,to jako ne .
Jaké kalhoty jsem si vlastně koupila? Když si jdu většinou vybírat nějaký kalhoty,spolíhám na Tally-weijl nebo new yorker . Určitě nedoporučuju nakupovat kalhoty po internetu,i kdyby vypadaly božsky,musí se vždycky vyzkoušet . Já jsem si sama včera koupila kalhoty z tally asi za 600 a jsem s nima spokojená . Mají označení skinny jeans .
Doufám,že jsem nějak pomohla .
Mějte se fanfárově děcka.
With Love .. Allison Harvard . ♥
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement