November 2011

Good Morning Kids . ^^

27. november 2011 at 10:55 | Allison Harvard. |  Dear Diary.
Ahoj lidi . Jak se máte? Já suprově,vypadá jako ná krásnou slunečnou neděli . Akorát ta škola zejtra mi ti kazí . Ach jo,to už je příští tejden prosinec? O.o Dneska jak tak koukám je 1. advent . To je fakt krása . Před chvilkou bylo ještě 1. září! Nestíhám to . Ale tak je to na jendu stranu dobře . A jak tak znám,tak se to druhý pololetí bude courat,že snad v tý škole umřu . T.T Jinak co chcete k vánocům? :)) Já vím,že jsem to už sem jednou psala,ale ráda to rozebírám . :D
Už pomalu balím dárky,protože jsem minulej rok dělala ty dárky den před besídkou a potom den před tim štědrym a moc dobrý to nebylo . :D Možná ještě teda něco přidám no . ^^
Mějte se fanfárově děcka.
With Love .. Allison Harvard . ♥

Discussion 0.3

26. november 2011 at 16:48 | Allison Harvard. |  Discussions .
Discussion 0.3 - Řekli byste člověku,kterého už dlouho milujete,co k němu cítíte?
No,asi víte,proč mě to zajímá . :D Průhlednější než voda už bejt nemůžu . Jojo,Allison se někdo už velmi,velmi,velmi dlouho promítá ve snech . Taky máte někoho,o kom se vám pořád zdá? Kterého chcete chňapnout a nepustit? Kterému chcete vlepit pusu? No jo,je to hold těžký . Nejhorší na tom je,že asi vůbec neví,že existuju . -.- Tenhle level je něco jinýho,asi se ubojuju . O.o Piště prosím do komentářů .))
Mějte se fanfárově děcka.
With Love .. Allison Harvard . ♥

American Apparel .

26. november 2011 at 13:11 | Allison Harvard. |  Shops.♥
American Apparel (kliknutím na odkaz se vám zobrazí stránka) je obchod s oblečením,který vznikl v roce 1996 a LA. Určitě se dá v něm najít spousta zajímavých kousků . Prodává se v něm velmi jednoduché oblečení,s jednoduchými vzory nebo i bez vzorů . Nejraději mám barvy a také šortky .
My top 3 . První místo má tahle úžasná žlutá puntíkovaná košile,která je i v jiných barvách . Líbí se mi ta veselost . Druhé místo obdrželo tohle tričko . Mám ráda oblečení s dětskými hrdiny . A poslední místo mají tyhle úžasné tmavé šortky . Ty si určitě musím někdy koupit .
Doufám,že jsem vám pomohla . To je nyní vše . Jo a omlouvám se,je to trošku kratší článek .
Mějte se fanfárově děcka.
With Love .. Allison Harvard . ♥

How choose perfect Trousers .

26. november 2011 at 9:00 | Allison Harvard. |  My Tips.
Létu už odzvonilo,šortky a částečně sukně už zmizely a nastala vláda kalhot . Mají se nosit džíny? Nebo nějaké světlejší barvy,nebo se má spolehnout na černé kalhoty,které zužují postavu ? Ráda vám dám mých pár typů pro výběr nebo koupi nějakých kalhot .
Na džínách se nedá nic zkazit,myslím si,že vypadají dobře na každých nohou . Raději mám takové syté tmavé barvy,než světlé . Ráda si vybírám trošku otrhané džíny . Pokud nad nimi uvažujete,vyberte si přesně ty,které vám padnout,možná trošku těsnější,protože ony se vytáhnou . Volnější můžou být,pokud sazíte na pohodlí,ale s tou volností by se to nemělo přehnat,potom by to vypadalo jak kalhoty po nějakém klukovi .
Co se týče nějakých normálních barevných kalhot,tak ty si raději nevybírám . Určitě barvy jako sytě červená,tyrkysová nebo žlutá vypadají dobře,ale záleží na typu nohou . Sama jsem přemýšlela nad kalhoty barvy námořnické-modré .
Úplně obyčejné černé kalhoty . Jo,je pravda,že zužují postavu,hodí se ke všema,ale mám jednu výhradu . Když už jsou kalhoty černé,tak nepřidávejte už žádný kousek také této barvy . Maximálně boty . A proč? Nejde se přece na pohřeb sakra . Jednou takhle v Bravu byl o tom článek,na jedné straně barevné oblečení a na druhé černé . Rozdíl byl opravdu vidět,že to zužovalo,ale chodit celý v černym . Ne,to jako ne .
Jaké kalhoty jsem si vlastně koupila? Když si jdu většinou vybírat nějaký kalhoty,spolíhám na Tally-weijl nebo new yorker . Určitě nedoporučuju nakupovat kalhoty po internetu,i kdyby vypadaly božsky,musí se vždycky vyzkoušet . Já jsem si sama včera koupila kalhoty z tally asi za 600 a jsem s nima spokojená . Mají označení skinny jeans .
Doufám,že jsem nějak pomohla .
Mějte se fanfárově děcka.
With Love .. Allison Harvard . ♥

MakeUpByCamila

26. november 2011 at 8:06 | Allison Harvard. |  Dating Days.
Camila Coelho je krásná třiadvacitělá brazilka,která dělá hlavně make-up návody . Sice mluví svou rodnou řečí,ale když potom vidíte kroky a co k tomu používá,tak není problém porozumět .Zalíbila se mi pro její různé nápady a kombinace odstínů .
Teď mým Top 3 videím . První pozici má tento úžasný návod . Já teda nidky modré stíny nepoužívám,i když je modrých barev na mých paletách víc než těch ostatních . Líbí se mi to spojení tyrkysové,modré a takové hodně tmavé modré . http://www.youtube.com/watch?v=TwV7pi7kcEo&feature=channel_video_title . Druhé video mi sebralo dech . Nikdy se mi nepodařilo smíchat žlutou barvu s černou . Vždycky bylo vidět to přepůlení . http://www.youtube.com/watch?v=Qxgke9FbPsg&feature=channel_video_title . A poslední místo má tenhle návod na tmavé pěkné oči . http://www.youtube.com/watch?v=jzeMDe_-Tl8&feature=channel_video_title . Tentokrát musím říct,že mi dělalo velký problém vybrat tři nej videa . Jo,těžké to bylo u všech ostatních,na které jsem udělala jakoby takovou recenzi . Má tam obrovský výběr videí,určitě si je zamilujute .
Mějte se fanfárově děcka.
With Love .. Allison Harvard . ♥

Někdy se mi zdá,že už prostě nemůžu .

24. november 2011 at 15:10 | Allison Harvard. |  Dear Diary.
Ahoj děcka . Po dlouhé době,opět zápis do týhle jedný rubriky . Neobávejte se,budu přidávat i do ostatních,asi o víkendu,příští nebo až ten další týden bude čas,to nebojte . Jen se v poslední době snažím přežít . To je jen celý . Ve škole toho máme až nad hlavu . Samí úkoly,zkoušení a další takovýty píčoviny . A ne,nebudu to cenzurovat ani to upravovat nebo se za tenhle výraz omlouvat . Normálně se ve škole postě sprostě mluví,tak nevím,proč se to cenzuruje . Už se chci prostě zahrabat do postele,do svý krásný postele poslouchat písničky,popíjet kakao a třeba si i číst,nebo kreslit . Spíš kreslit . Potřebovala bych vypnout . Bohužel nejsem z číny,nevyrobili mě a nemám vzadu čudel na vypnutí . Zítra písemka z matiky,no co to sakra je ?! Ještě že si ten den vyžehlim nakupovánim . Co budete o víkendu dělat vy? Nějaký plány? Já si budu dodělávat pár věcí a skouknu nějakej ten film . Někdy zas napíšu,třeba zítra . :D
Zatím se mějte .
With Love .. Allison Harvard♥ .

Najs Sandej .

20. november 2011 at 15:36 | Allison Harvard. |  Dear Diary.
Čau,čau zlata . :D Jak jste se měly? Já úžasně krom včerejška . Taky jste měly v pátek volno? Jooo,nechtěla bych v pátek do školy,ale i kdybych musela,tak bych si snad nechala napsat omluvenku . :D ach jo,asi jsem se zamilovala do tý písničky . O.o (tu kterou jsem dala k článku) Připomíná mi strašně jednoho človíčka . Krásnýho človíčka . Sakra,Allison se zamilovala . -.- No a proč jsem vlastně tady nebyla? Víte,když má člověk prázniny,tak je celekm dost línej zapnout i ten počítač a přístup k internetu,naštěstí já nebyla tolik líná a zapla jsem počítač,ale k internetu jsem se nedostala . :D A vůbec,celej den jsem trávila v pyžamech . :D Krom teda osudné soboty,kdy jsem jela za babičkou . T.T No to bylo hrozný,ale taky úplně nemůžu potvrdit,jsem jsem duševně v pořádku . No,jak to tak vypadá,možná ještě nějakej ten článek napíšu,i když nevim . :D Musím si připravit nějaký ty témamata,abych měla vůbec o čem psát .
Zatím se mějte .
With Love .. Allison Harvard♥ .

FF will change .

16. november 2011 at 20:41 | Allison Harvard. |  Section Site.
Tak jo . Jdem tedy na věc . :D Mám připraveno mnoho změn . Třeba změna psaní článků . Jak jste si už jistě všimli,vždycky při nějakém článku dávám nějaké záhlaví složené z tří obrázků (No teď zrovna ne . :D ) . Myslím,že Pozměním hlavně písmo a úpravu . Potom,určitě bude design,které bude mít záhlaví s mýma fotkama . :D Akorát to ještě musím nějak nafotit,vizi a nápad už mám,jen aby to dopadlo tak,jak si představuju . To co určitě zůstane budou ty hvězdy . Chci totiž,aby byly takovou součástí blogu a takového motta,které potom uvidíte v designu . Menu měnit také nebudu . Ale barva blogu bude určitě jiná . Teď je tam hlavně vidět taková modrá,tu vystřídají meruňková barva a taková tmavší fialová . Nevím,promyslím . :D Podpisování článku bude napsaný takovým speciálním písmem,né tímhle . :D Pozadí stránky bude pořád stejné - bílé .
Nepřibydou žádné rubriky,spíš zůstanou tak jak sou,určitě bude přibývat hodně článků . Určitě si pořídím speciální youtube chanel,pro blog á to je asi vše . Piště vae názory,jestli byste tyto změny přijmuli a klidně i nějaké navrhněte . ^^
Mějte se fanfárově .
With Love .. Allison Harvard . ♥

Přežila jsem .

16. november 2011 at 17:03 | Allison Harvard. |  Dear Diary.
Ahoj! Čau! Nazdar! Jak ste se dneska měli? Já BÁJEČNĚ,z čáty je to ironie . :D Chápete to? Já se nechám vyvolat ze skoloňování,který jsem se fakt dost dlouho učila a já dostanu za dva?! :X :'( Aspoň že je už to volno! ^^ Unavená sem . -.- Ještě jsem se dneksa domů vrátila ve tři,potom jsem se zbytečně prošla tam a zpátky do drogerie a dál jsem se už jen koukala na videea na youtube a očumovala jeden internetovej obchod s doplňkama . ^^ Asi o něm napíšu,protože má moooc úžasný věcičky! Jinak pět musím vytáhnout nějakej účinej balzám,pusu mám popraskanou,že to ani není možný . :/ A ještě to ke všemu bolí .
Jinak jaký to bylo u vás ve škole? Mě tak nadchla poslední hodina,o který jsme dělali docela dobrej binec . :'D Tak komu by se to chtělo vydržet před těma prázdkama .) Sakra,proč jsou tak krátký?! Chtělo by to zas na dva měsíce nejmíň . Chci prostě šestiměsíční prázdniny dvakrát do roka! :p
Zatím se mějte,ještě se ozvu . ^^
With Love .. Allison Harvard . ♥

Ask Allison, Kids .

15. november 2011 at 20:08 | Allison Harvard.
Jestli ti vrtá nějaká otázka ,tak jí vlož sem . Odpovídám na věci,které si týkají tak o mě všeobecně,ale neodpovídám na nějaký prasečinky a osobní údaje. :D snad pochopíte proč .
Pokud bude hodně otázek,udělám video ,kde i osobně odpovím . Nedělá mi to nějaký velký problém ) Akorát si potom ,až to video spustíte ,vemte blinkací pytlík . :D
Na otázky vůči blogu taky odpovídám . A to je asi vše . Ptejte se děcka . :D♥
Mějte se fanfárově .
With Love .. Allison Harvard . ♥